Wywiady: Łukasz Baran (Copa FC) i Rafał Kudrzycki (Green Team)


Po wielkim finale nie mogło zabraknąć rozmów z przedstawicielami obydwu zespołów. Bo chyba wszyscy byliśmy ciekawi, jak oni przeżywali tę wyjątkową potyczkę.

Z obozu Copa FC do rozmowy dał się namówić Łukasz Baran. Co prawda ten gracz nie zagrał wielu minut w niedzielnej konfrontacji, bo Kopacze większość spotkania gra swoim żelaznym ustawieniem, ale to pozwoliło mu spojrzeć na tę potyczkę z trochę innej perspektywy. Czy czuł po 2:0, że trzy punkty są już w kieszeni? Co się stało po świetnym premierowym kwadransie? Posłuchajmy!

Z ekipy Green Teamu mikrofon w dłoń chwycił Rafał Kudrzycki. W tej edycji absolutny lider „Zielonych”, który co prawda nie był głównym bohaterem wielkiego finału, ale też swoją niemałą cegiełkę dołożył. To on zresztą przypieczętował triumf swojej ekipy, zdobywając gola na 5:3. Ale czy nie obawiał się, że po kiepskim początku, tego spotkania nie uda się przechylić na swoją korzyść? Czy spodziewał się takiego oporu ze strony rywali? I czy w razie uformowania się ligowej reprezentacji, zdecydowałby się na udział w tym projekcie? Dowiedzmy się!

Obydwa materiały pojawiły się już na naszym Facebooku (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.