Wywiady: Karol Sochocki (Al-Mar) i Mateusz Kowalczyk (Copa)


To miał być „mecz ostatniej szansy” dla Copy FC. I Kopacze zrobili wszystko jak trzeba, ogrywając niepokonany do tej pory Al-Mar i pozostając w grze o najwyższe cele.

Zanim jednak przejdziemy do przedstawiciela zwycięskiej ekipy, porozmawialiśmy z reprezentantem Al-Maru. Na krótką rozmowę zgodził się Karol Sochocki, dla którego to pierwszy sezon w Strefie 6, jak również w nowych dla siebie barwach i widać, że to jeszcze nie jest jego 100% mocy. Ale jak to on – w niedzielę też dorzucił coś do strzeleckiego koszyczka, aczkolwiek dwie zdobyte bramki nie pomogły wywalczyć choćby punktu. Dlaczego? Czego zabrakło, by ten wynik był odwrotny? Oto wypowiedź Karola.

Dobry humor po finałowym gwizdku nie opuszczał za to Mateusza Kowalczyka. Napastnik Copy co prawda gola w czwartej kolejce nie zdobył, ale zapisał kilka ważnych asyst i co najważniejsze – wspólnie z zespołem zgarnął trzy punkty. Podpytaliśmy go o odczucia w trakcie niedzielnej potyczki, jak również o kilku konkretnych zawodników z jego ekipy. O kogo dokładnie chodziło? Tego dowiecie się z poniższego materiału.

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.