Wywiady: Grzegorz Wojda (Al-Maj) i Maciek Markwart (Black Dragons)


W niedzielę po ostatnim meczu zaprosiliśmy do krótkiej rozmowy dwóch zawodników. I chociaż humory mieli skrajne, to wywiady wyszły bardzo ciekawe.

Pierwszym rozmówcą był Grzesiek Wojda. Kapitan Al-Maj Car nie tak wyobrażał sobie pierwszy mecz w piątej edycji, ale zdawał sobie sprawę, że w tym składzie personalnym, ciężko będzie powalczyć o coś więcej. Ławka rezerwowych była złożona wyłącznie z dwóch graczy, którzy pierwszy raz grali w Woli, co musiało przełożyć się na wynik. Kogo zabrakło najbardziej? I czy Al-Maj szybko wróci na właściwe tory? Wywiad z Grześkiem poniżej.

Zupełnie inny nastrój towarzyszył kolejnemu rozmówcy. Z obozy Black Dragons za mikrofon złapał Maciek Markwart. Maciek jako obrońca nie miał za wiele pracy w niedzielne popołudnie, ale i tak zdążył się pokazać z dobrej strony. Czy ten faktycznie był tak łatwy, jak wyglądał z perspektywy stolika komentatorskiego? I czy celem Black Dragons na ten sezon będzie mistrzostwo? Odpowiedzi Maćka znajdziecie w materiale.

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.