Wywiady: Emil Dobrygowski (Lema) i Łukasz Kaczmarczyk (Magnatt)


Gdyby ktoś nie wiedział jaki był wynik spotkania Lema – Magnatt, to tak naprawdę mógłby wysnuć wnioski po mowie ciała zawodników, którzy podeszli do pomeczowego wywiadu.

Emil Dobrygowski był wyraźnie przybity tym co się wydarzyło. A najgorsze jest to, że Lema sama odebrała sobie część argumentów, bo brak wielu kluczowych graczy po prostu uniemożliwiła rywalizację na wyższym poziomie. Kogo z nieobecnych brakowało najbardziej? I czy Lema szybko podniesie się po niedzielnym laniu? Odpowiedzi poznacie poniżej.

Uśmiechnięty od ucha do ucha był z kolei przedstawiciel Magnatta. Ale nic dziwnego – zwycięstwo 13:2 to i tak był chyba najniższy wymiar kary, jaki zespół Radka Turowskiego zaoferował przeciwnikom. Czy Łukasz Kaczmarczyk widział to podobnie? Gdzie tak naprawdę, po tych dwóch rozegranych kolejkach, widzi miejsce swojego zespołu w 1.lidze? I czy Łukasza stać by było na to, by w spotkaniach grać trochę dłużej, niż ma to miejsce obecnie? Posłuchajmy!

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.