Wywiady: Damian Matuszewski (PrefBud) i Bartek Bajkowski (AutoSzyby)


Starcie Prefbudu i AutoSzyb niczym nas nie zaskoczyło. Tak jak przypuszczaliśmy – to był mecz, gdzie okazjami podbramkowymi można by obdzielić całą kolejką!

W tej piłkarskiej „bijatyce” lepiej odnalazła się ekipa Kamila Wiśniewskiego. Tyle że przegrani naprawdę nie powinni mieć do siebie wielkich pretensji, bo nie grali źle, tylko że nawet gdy kreowali sobie doskonałe okazje podbramkowe, to brakowało im zimnej krwi. Również nasz rozmówca czyli Damian Matuszewski, miał swoje sytuacje, a kilka też wypracował kolegom – i co? I nic – żadnej bramki i żadnej asysty. Czy to był mecz, który trzeba było przegrać? Posłuchajmy co na to pytanie (oraz inne) odpowiedział pomocnik drużyny z Tulewa.

W dużo lepszym humorze po ostatnim gwizdku był Bartek Bajkowski. To on był autorem dwóch pierwszych trafień, które ustawiły tę potyczkę i dały AutoSzybom komfort gry. Ale Bartek to taki zawodnika, który nie patrzy tylko na siebie, ale też potrafi docenić swoich współpartnerów. Komu przypadły ciepłe słowa po starciu z PrefBudem? I jak w ogóle Bartek dozuje sobie liczbę spotkań podczas weekendu, skoro widzimy go praktycznie w każdej, okolicznej lidze? Odpowiedzi naszego reprezentacyjnego napastnika poznacie poniżej.

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.