Wywiady: Bartek Kielak (Copa FC) i Marcin Rychta (Al-Mar)


Na boiskach szóstkowych rzadko zdarzają się remisy. Ale gdy w 48 minucie wynik spotkania Copa FC – Al-Mar brzmiał 3:3, powoli dopisywaliśmy obydwu ekipom po jednym punkcie.

Ostatecznie nic z tego nie wyszło. Gol Mateusza Marcinkiewicza dał Kopaczom prowadzenie, a trafienie na 5:3 było autorstwa naszego pierwszego rozmówcy. Bartek Kielak co prawda musi się pogodzić w tym sezonie z rolą rezerwowego w ekipie z Klembowa, natomiast gdy wchodzi na boisko, to swoją obecność wykorzystuje maksymalnie. I tak też było w niedzielę. Jak wg niego przebiegało spotkanie z Al-Marem? Jaka była taktyka? I czy kiedyś zobaczymy go jeszcze na boisku 11-osobowym? Posłuchajmy!

Po przegranym meczu zadowolonej miny nie miał Marcin Rychta. Aczkolwiek kapitan zespołu z Wołomina słusznie zauważył, że jego zdaniem to były najlepsze zawody jego ekipy w tym sezonie. To daje nadzieję, że chociaż walka o mistrzostwo pozostaje już w kategoriach odległych marzeń, to rywalizacja o brąz pozostaje jest otwarta. Co jeszcze powiedział Marcin? Dowiedzmy się!

Obydwa materiały pojawiły się już na naszym Facebooku (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. A kolejne materiały video – wkrótce!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.