Wywiady: Andrzej Grudziński (Wola Rasztowska) i Michał Sawicki (Joga Bonito)


Kończymy serię naszych cotygodniowych wywiadów. Ale robimy to mocnym akcentem, bo na rozmowę przed kamerą zgodziły się dwie bardzo ciekawe postacie.

Zaczynamy od reprezentanta Woli Rasztowskiej – Andrzeja Grudzińskiego. Dla Andrzeja to pierwszy pełny sezon w naszej lidze i my oceniamy go bardzo dobrze w jego wykonaniu. Pewność w interwencjach, pomoc w rozegraniu piłki – to na pewno czołówka naszych ligowych golkiperów. Jak ten zawodnik trafił w ogóle do Strefy 6? Czy wcześniej grał gdzieś na dużym boisku? Jak ocenia nasze rozgrywki? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

A po spotkaniu Joga Bonito – Old Stars za mikrofon złapał Michał Sawicki! Popularny „Paso” był przez nas wyczekiwany przez długie tygodnie, ale gdy nadeszła godzina prawdy, to nie migał się, odpowiedział na kilka pytań, dzięki czemu mogliśmy się dowiedzieć, ile jest prawdy odnośnie jego alkoholowych przygotowań do meczów. Tej rozmowy nie wolno przegapić!

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.