Wywiady: Adrian Wojda (OknoTech) i Artur Guz (Old Stars)


Perspektywa walki o medale – to łączy bohaterów naszych dwóch ostatnich wywiadów. Ich ekipy walczą o podium, chociaż procentowo wygląda to bardzo różnie.

Zdecydowanie trudniejsze zadanie czeka OknoTech, który musi pokonać AutoSzyby, a to nie będzie proste. Faworytem będą rywale, ale sam fakt, że beniaminek 1.ligi załapał się do pociągu o nazwie „strefa medalowa” chyba już trzeba traktować w kategoriach sukcesu. Czy podobnie widzi to Adrian Wojda? A może chłopaki oczekiwali więcej po debiutanckim sezonie w elicie S6? Posłuchajmy co miał do powiedzenia kapitan tego zespołu.

Jedną nogą na pudle są z kolei Old Stars. Drużynie z Kobyłki wystarczy remis z ostatnimi w tabeli Kustoszami i brązowe medale zawisną na szyjach zawodników. Ale jest też perspektywa powalczenia o coś więcej, chociaż jak się okazuje – nie ma w tej ekipie wielkiej napinki na srebro, zwłaszcza że to się wiąże z awansem do wyższej ligi. Potwierdzają to słowa Artura Guza, z którym porozmawialiśmy po wygranym spotkaniu z FC Radzymin. Oto co nam powiedział.

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.