Wywiady: Adrian Mikulski (Old Stars) i Mateusz Bajkowski (Black Dragons)


W planach mieliśmy, aby zrobić wywiady tylko po ostatnim meczu 2.kolejki. Ale z racji zwycięstwa Old Stars, nasza koncepcja uległa zmianie.

Głupio byłoby nie skorzystać z okazji i nie przepytać kogoś z ekipy Marcina Gryza i Artura Guza, na okoliczność ich historycznego sukcesu. Na szczęście dość szybko znaleźliśmy chętnego – był nim Adrian Mikulski. Z Adrianem porozmawialiśmy nie tylko o starciu z Magnattem, ale też pomówiliśmy o transferach dokonanych przez Old Stars, jak również sprawdziliśmy, czy dobrze wykorzystał bonus od BETFAN, jaki wygrał ostatnio w Lidze Typerów. Ciekawi odpowiedzi? Film znajdziecie poniżej.

Blisko zwycięstwa, o którym również byłoby bardzo głośno byli z kolei Black Dragons. Do pewnego momentu wszystko układało się świetnie, młode wielki z Wołomina prowadziły 3:1 do przerwy, ale potem przytrafił im się bardzo słaby okres i niestety skończyło się porażką. Czy PrefBud faktycznie był tutaj nie do ugryzienia? To oraz inne pytania zadaliśmy Mateuszowi Bajkowskiemu – nowemu golkiperowi Czarnych Smoków. Posłuchajmy!

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.