Wypełnij ankietę i pomóż nam udoskonalać rozgrywki!


Serdecznie Was zachęcamy, by wziąć udział w ankiecie, która podpowie nam jakie są Wasze wrażenia dotyczące uczestnictwa w Strefie 6.

Jak znamy życie, to niektórzy z Was na hasło „ankieta” reagują alergicznie. Ale spokojnie – ta jest naprawdę krótka, jest zaledwie 25 pytań, z czego znakomita większość to takie, gdzie za odpowiedź wystarczy jedno kliknięcie. Poza tym wypełnienie kwestionariusza jest anonimowe, nie zbieramy żadnych danych, a chcemy po prostu wiedzieć, czy liga Wam się podoba, co lubicie najbardziej, czego nie lubicie i co jeszcze moglibyśmy do Strefy 6 wprowadzić. Możecie więc zabrać głos we własnej sprawie, bo wiadomo że liga jest dla uczestników, a nie odwrotnie.

Link do ankiety znajduje się TUTAJ. Będziemy wdzięczni za każdy feedback i obiecujemy, że wszystkie Wasze odpowiedzi dokładnie przeanalizujemy. Z kolei do najciekawszych pomysłów czy wskazówek ustosunkujemy się w oddzielnym artykule.

Na odpowiedzi czekamy przez najbliższy tydzień. Jeśli macie jakieś fora drużynowe, to możecie tam podesłać link. Pamiętajcie – to być może jedyna okazja, by powiedzieć Organizatorowi co się o nim myśli bez żadnych konsekwencji 😉

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.