Wybór najładniejszej interwencji września


Rola bramkarza jest na pewno niewdzięczna. Każdy błąd jest na świeczniku. Dlatego warto docenić rolę tych, którzy mimo to podejmują się tej trudnej funkcji.

We wrześniu nie brakowało efektownych parad. Niektóre podsyłali nam sami golkiperzy, inne wybraliśmy sami. Łącznie w zabawie weźmie udział 8 interwencji – jak zagłosować na którąś z nich? Tutaj nic się nie zmienia – należy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownej robinsonady. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 23:59. A w głosowaniu znaleźli się:

1. Karol Jankowski (Bad Boys Ostrówek)

2. Błażej Kaim (Al-Mar Wołomin)

3. Robert Kawałowski (FC Radzymin)

4. Piotr Koza (Magnatt)

5. Norbert Kucharczyk (OknoTech Radzymin)

6. Cezary Murawski (Show Team)

7. Kamil Pasieka (Kustosze)

8. Artur Szczotka (Retro Squad)

Do decydującej rozgrywki trafią trzej bramkarze (z trzech głosowań). Dla zwycięzcy naszej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z paradami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.