Wybór najładniejszej interwencji sezonu


Emil Wiatrak został zwycięzcą zabawy na kiks sezonu. Kto do niego dołączy i zgarnie statuetkę dla autora najpiękniejszej parady?

Jeśli mamy być szczerzy, to sukces Emila nie była dla nas zaskoczeniem. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda wśród bramkarzy, gdzie trudno wskazać tego, który wykazał się najbardziej niesamowitą robinsonadą. No ale to na szczęście nie my będziemy podejmować decyzję, tylko Wy. Jak to zrobić? Bardzo łatwo – wystarczyć wejść na naszego Facebooka, a następnie w artykuł traktujący o konkursie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu imię i nazwisko Waszego ulubieńca. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 20:00. A w głosowaniu znaleźli się:

1. Błażej Kaim (Al-Mar Wołomin)

2. Adam Sabala (RDK Szewnica)

3. Bartek Woźniak (Bad Boys Ostrówek)

Zwycięzca może być tylko jeden, a pamiętajcie, że ten kto wygra głosowanie na paradę sezonu otrzyma statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z paradami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.