Wybór najładniejszej interwencji października


Jesteśmy na finiszu wszystkich naszych głosowań. W jednym z ostatnich chcemy, abyście wskazali drugiego i trzeciego finalistę w zabawie na paradę sezonu.

Ale od razu zaznaczamy – to naprawdę nie będzie prosty wybór, bo niektóre robinsonady były spektakularne i w jednej akcji nasi golkiperzy potrafili odbić aż trzy strzały. Jesteśmy ciekawi, na kogo się tutaj zdecydujecie. A głosy oddajemy tak jak zawsze, czyli wchodząc artykuł traktujący o zabawie TUTAJ gdzie należy polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownej interwencji. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). UWAGA! Do finału awansuje dwóch bramkarzy! Głosujemy do najbliższego piątku, do godziny 20:00. A w głosowaniu znaleźli się:

1. Błażej Kaim (Al-Mar Wołomin)

2. Piotr Koza (Magnatt)

3. Robert Kawałowski (FC Radzymin)

4. Norbert Kucharczyk (OknoTech Radzymin)

5. Marcin Marciniak (Old Stars Team)

6. Bartek Masiak (Al-Maj Car Marki)

7. Bartek Muszyński (AutoSzyby)

8. Janek Lewandowski (Old Stars Team)

Dodajmy, że w decydującej rozgrywce jest już Karol Jankowski (Bad Boys Ostrówek). I na dniach przekonamy się, z kim Karol powalczy o statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z paradami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.