Wybór najładniejszej interwencji marca


Było coś dla napastników i zawodników z pola – mamy coś dla bramkarzy! Startuje głosowanie na najładniejszą paradę kolejek 1-2!

Nie będziemy Was czarować – nie znamy się na bronieniu 😉 Ale jakiś czas temu utworzyliśmy grupę na FB specjalnie dla bramkarzy (kto chciałby do niej dołączyć niech napisze na nasz profil lub mail), gdzie wspólnie wybieramy interwencje do naszej zabawy. Za kolejki pierwszą i drugą udało się wyłuskać pięć spektakularnych obron, na które możecie już zacząć głosować. A tutaj chyba niczego tłumaczyć dodatkowo nie trzeba – należy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownej interwencji. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 20:00. A w głosowaniu znaleźli się:

1. Błażej Kaim (Al-Mar Wołomin)

2. Grzegorz Reterski (Magnatt)

3. Adam Sabala (RDK Szewnica)

4. Dariusz Waś (Al-Maj Car Marki)

5. Bartosz Woźniak (Bad Boys Ostrówek)

Do decydującej rozgrywki trafią trzej bramkarze – ci, którzy wygrają głosowania za marzec, kwiecień i maj. A dla zwycięzcy naszej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z paradami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.