Wybór najładniejszej interwencji maja


Nasi bramkarze zacięcie rywalizują o to, który z nich wykonał najbardziej efektowną robinsonadę w tym sezonie. Na ten moment brakuje nam jeszcze jednego uczestnika finału.

Kto nim będzie? Wszystko zależy od Was! Tym razem podejmiecie decyzję odnośnie kolejek 5-7, a więc trzech ostatnich. Sposób w jaki możecie oddać głos nie zmienił się – wystarczyć wejść na naszego Facebooka, w artykuł traktujący o konkursie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej spektakularnej parady. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższego wtorku, do godziny 20:00. A w głosowaniu znaleźli się:

1. Norbert Kucharczyk (OknoTech Radzymin)

2. Czarek Murawski (Show Team)

3. Adam Sabala (RDK Szewnica)

4. Łukasz Sosnowski (Lema Logisitc)

5. Artur Szczotka (Retro Squad)

6. Paweł Wojciechowski (Old Stars Team)

W finale czekają już Błażej Kaim (Al-Mar) oraz Bartek Woźniak (Bad Boys). Chłopaki nie mogą się doczekać, z kim przyjdzie im się spotkać w ostatecznej rozgrywce. Przypomnijmy, że ten kto wygra głosowanie na paradę sezonu otrzyma statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z paradami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.