Wybór najładniejszej interwencji kwietnia


Za kwiecień przeprowadziliśmy już dwa głosowania. Czas na ostatnie, gdzie główną rolę odegrają ci, którzy bronią dostępu do Waszych świątyń.

W kolejkach 3-4 spektakularnych obron nie brakowało. Nie raz napastnicy łapali się za głowy, bo nie mogli uwierzyć, że piłka po ich strzałach nie wpadła do bramki. I choćby z tego względu warto docenić naszych bramkarzy. Łącznie do zabawy trafiło aż osiem interwencji, a głosowanie odbywa się na tych samych zasadach co zwykle. Czyli wchodzicie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie zaznaczacie (lajkiem) w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownej interwencji. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższego piątku, do godziny 20:00. A w głosowaniu znaleźli się:

1. Norbert Kucharczyk (OknoTech Radzymin)

2. Marcin Marciniak (Old Stars Team)

3. Czarek Murawski (Show Team)

4. Mateusz Przybiński (Black Dragons Team)

5. Kamil Portacha (Tygłysy)

6. Maciej Sobota (Al-Mar Wołomin)

7. Łukasz Sosnowski (Lema Logistic)

8. Bartosz Woźniak (Bad Boys Ostrówek)

W finale czeka już Błażej Kaim. Kto do niego dołączy? Przypomnijmy, że łącznie w decydującej rozgrywce weźmie udział trzech bramkarzy, a ten kto wygra głosowanie na paradę sezonu otrzyma statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z paradami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.