Wybór najładniejszej bramki września


Trzy kolejki za nami, we wrześniu więcej już nie zagramy, a to oznacza że najwyższa pora wybrać najpiękniejszego gola zakończonego miesiąca.

Na początek małe wyjaśnienie – wyboru kandydatów do zabawy wybieraliśmy sami, aczkolwiek na grupie kapitanów daliśmy możliwość podsyłania nam propozycji i niektórzy kapitanowie skorzystali z tej sposobności. Jeśli jednak uważacie, że zdobyliście ładnego gola, a nie znalazł się on w głosowaniu – nic straconego. Spokojnie możemy go wrzucić przy okazji kolejnego wyboru. Pamiętajcie jednak, że w 1.kolejce ze względu na deszcz nie wszystkie mecze były nagrywane (z 2 i 3.kolejki mamy wszystko).

Ok, przejdźmy do meritum. Jeśli obejrzeliście materiał video i chcecie oddać swój głos, to zastanawiacie się jak to zrobić – jest to banalnie proste. Wystarczy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownego gola. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 23:59. A w głosowaniu znaleźli się:

1. Adam Baran (Al-Mar Wołomin)

2. Przemek Gronek (AutoSzyby)

3. Błażej Rejnuś (PrefBud Tulewo)

4. Bartek Rosłon (Kustosze)

5. Tomek Sieczkowski (Old Stars Team)

6. Kuba Suchenek (Kustosze)

7. Krzysiek Zych (Old Stars Team)

Dla zwycięzcy naszej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z bramkami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.