Wybór najładniejszej bramki sezonu


Nadszedł finał naszych wszystkich głosowań w tym sezonie. A jako ostatni o splendor i chwałę powalczą ci, którzy w tej edycji zachwycali nas pięknymi golami.

Zabawa na bramkę sezonu jest chyba najbardziej prestiżową ze wszystkich w naszej lidze. Wiadomo – nie dość, że jest tutaj największa konkurencja, to jeszcze wcale nie jest łatwo zdobyć ładne trafienie na tak małą bramkę jak w lidze szóstek. Ale niektórym się to udało. I teraz wspólnie wyłonimy tego, który postarał się najbardziej. Zasad nie musimy Wam chyba tłumaczyć, ale żeby nie było niedomówień – wyjaśnijmy jak prawidłowo wziąć udział w głosowaniu. Wystarczyć wejść na naszego Facebooka, a następnie w artykuł traktujący o konkursie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu odpowiednie imię i nazwisko. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższego piątku, do godziny 20:00. A oto kandydaci:

1. Bartek Bajkowski (AutoSzyby)

2. Kryspin Kisiel (PrefBud Tulewo)

3. Adam Michalik (RDK Szewnica)

Tak jak w każdej zabawie – zwycięzca będzie tylko jeden, nagród pocieszenia niestety nie mamy. Tym samym ten, kto zdobędzie najwięcej Waszych głosów otrzyma statuetkę oraz upominek od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z golami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.