Wybór najładniejszej bramki października


To zdecydowanie najdłuższy filmik z bramkami, jaki kiedykolwiek zmontowaliśmy. No ale w kolejkach 4-7 fantastycznych trafień było po prostu bardzo, bardzo dużo.

Zacznijmy jednak od małego wyjaśnienia, bo o ile przy okazji najgorzej wyrzuconego autu i kiksu miesiąca, decyzję odnośnie tego kto załapał się na materiał video podejmowaliśmy sami, tak tutaj można nam było podsyłać swoje gole. Co więcej – trafienie Maćka Markwarta pochodzi z 3.kolejki, albowiem umknęło nam to trafienie przy okazji poprzedniego głosowania, więc wrzuciliśmy je teraz. Ale pamiętajmy, że to tylko zabawa, więc nie ma to większego znaczenia.

Druga ważna sprawa – ponieważ na materiale zobaczycie autorów aż dwunastu pięknych goli, to do finału awansuje nie jeden zawodnik, ale aż DWÓCH! Jeden, gdzie niektóre trafienia są naprawdę przepięknej urody, to byłoby po prostu za mało. A jak głosować? Wystarczy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownego gola. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 23:59. A w głosowaniu znaleźli się:

1. Piotr Bober (Show Team)

2. Łukasz Kaczmarczyk (Magnatt)

3. Marcin Gryz (Old Stars Team)

4. Maciej Markwart (Black Dragons Team)

5. Daniel Woźniak (Bad Boys Ostrówek)

6. Stepan Kokhan (FC Radzymin)

7. Mateusz Kostrzewa (Al-Maj Car Marki)

8. Kamil Ryński (Retro Squad)

9. Mateusz Woźniak (Bad Boys Ostrówek)

10. Przemek Matusiak (Show Team)

11. Patryk Cackowski (AutoSzyby)

12. Krzysiek Zych (Old Stars Team)

W wielkim finale czeka już Bartek Rosłon (Kustosze). Kto do niego dołączy i powalczy o statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT? Wszystko zależy od Was!

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z bramkami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.