Wybór najładniejszej bramki marca


W tej edycji – wzorem poprzednich – planowaliśmy zrobić głosowanie na bramkę sezonu. Ale pięknych goli jest tak dużo, że postanowiliśmy poprzedzić to wszystko selekcją.

Na początek wyjaśnienie – tytuł zabawy brzmi „najładniejsza bramka marca”. Tak, wiemy, że w marcu rozegraliśmy tylko jedną serię, ale miesiąc jest w tej kwestii umowny. Chcemy bowiem podzielić zabawę na trzy tury i wyszło nam, że najlepiej będzie, jeśli kolejki 1-2 przyporządkujemy do marca, kolejki 3-4 do kwietnia, a pozostałe do maja. Chyba nikomu nie robi to większej różnicy – w końcu najważniejsza jest zabawa 🙂 A zasady? Banalnie proste – wystarczy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownego gola. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 20:00. A w głosowaniu znaleźli się:

1. Bartek Bajkowski (AutoSzyby)

2. Adrian Bielecki (Show Team)

3. Adam Michalik (RDK Szewnica)

4. Paweł Rolka (Tygłysy)

5. Radek Wiśniewski (Show Team)

Dla zwycięzcy naszej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z bramkami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.