Wybór najładniejszej bramki maja


Jeśli chodzi o nasze comiesięczne głosowania, to mamy do czynienia z ostatnim. Ale bardzo ważnym, które wskaże ostatniego finalistę zabawy na najpiękniejszego gola piątej edycji.

Przypominamy, że głosowanie dotyczy kolejek 5-7 i spośród wszystkich meczów, jakie zostały rozegrane w ramach tych konkretnych serii, łącznie znaleźliśmy pięć bardzo efektownych trafień. Jak zagłosować na ich autorów? – wystarczyć wejść na naszego Facebooka, w artykuł traktujący o konkursie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu dane zawodnika, który – Waszym zdaniem – powinien powalczyć o nagrodą główną. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej soboty, do godziny 20:00. A oto kandydaci:

1. Bartek Bajkowski (AutoSzyby)

2. Piotr Bielecki (OknoTech Radzymin)

3. Tomek Freyberg (Black Dragons Team)

4. Tomek Kozłowski (Joga Bonito)

5. Patryk Kukwa (Retro Squad)

A na swojego finałowego przeciwnika niecierpliwie oczekują Adam Michalik (RDK Szewnica) oraz Kryspin Kisiel (PrefBud). Dodajmy, że ten kto wygra głosowanie na bramkę sezonu otrzyma statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z bramkami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.