Wybór najładniejszej bramki kwietnia


Uczestnicy, znowu potrzebna jest Wasza decyzja! Tym razem odnośnie tego, kto zdobył najpiękniejszego gola w kolejkach 3-4!

A wybór naprawdę nie będzie prosty, bo łącznie wyselekcjonowaliśmy aż siedem bardzo ładnych goli, które będą się biły o Wasze uznanie. Głosowanie odbywa się na tych samych zasadach co zawsze – wystarczy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownego gola. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 20:00. A gole tych oto zawodników będą zabiegać o Wasze głosy:

1. Dawid Banaszek (AutoSzyby)

2. Adrian Bielecki (Show Team)

3. Michał Chaciński (Joga Bonito)

4. Piotr Jaros (Al-Maj Car Marki)

5. Konrad Kanon (Tygłysy)

6. Kryspin Kisiel (PrefBud Tulewo)

7. Adam Wypyski (Wola Rasztowska)

W finale czeka już Adam Michalik, a łącznie do decydującej rozgrywki trafi trzech zawodników. Dla zwycięzcy naszej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z bramkami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.