Wybierz najładniejszy kiks września


Nie jest to może najbardziej prestiżowa zabawa w naszej lidze, ale na pewno taka, który przynosi zdecydowanie najwięcej śmiechu.

Pora wyłonić pierwszego finalistę kategorii „najładniejszy kiks sezonu”. Kandydatów za wrzesień mamy sześciu – zwykle są to autorzy spektakularnych pudeł na pustą bramkę, ale mamy też jednego fantastycznego samobója. Zresztą – rok temu też wygrał samobój (pamiętny „zewniak” Emila Wiatraka do obejrzenia TUTAJ), więc nic nie stoi na przeszkodzie, by tak było również teraz. Co do zasad głosowania, to tutaj klasyka – wystarczy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej zabawnej sytuacji. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższego czwartku, do godziny 20:00. A głosować możecie na:

1. Oskar Bajkowski (AutoSzyby)

2. Arek Białek (Drink Team)

3. Marcin Gryz (Old Stars Team)

4. Wiesław Nieckarz (FC Radzymin)

5. Damian Paź (Magnatt)

6. Dawid Troszczyński (Retro Squad)

Do finału awansuje łącznie trzech zawodników, z trzech poszczególnych miesięcy. Dla zwycięzcy całej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.