Wybierz najładniejszy kiks sezonu


To jest ten dzień! Przed Wami trzy najbardziej spektakularne kiksy piątej edycji, gdzie spośród nich wybierzecie tego jednego-jedynego, którego autor zgarnie naszą nagrodę!

Przez cały sezon głosowaliście, by wyłonić finalistów naszej zabawy. I musimy przyznać, że do tej pory podejmowaliście naprawdę dobre decyzje, bo ci zawodnicy którzy znaleźli się w finale, zrobili naprawdę bardzo dużo, żeby dostać się do finałowej rozgrywki. Ale niestety – splendor przypadnie tylko jednemu z nich. Któremu? Też chcielibyśmy to wiedzieć, a wszystko jest jak zwykle w Waszych rękach! Głosujemy tak jak normalnie, czyli poprzez wejście w odpowiedni artykuł na naszym Faceboooku – dokładnie TUTAJ – a następnie polubienie imienia i nazwiska Waszego faworyta. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej środy, do godziny 20:00. A oto finaliści:

1. Bartek Bryk (Wola Rasztowska)

2. Mateusz Muszyński (Al-Mar Wołomin)

3. Emil Wiatrak (Magnatt)

Przypomnijmy, że dla zwycięzcy całej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.