Wybierz najładniejszy kiks października


Zawsze jest tak, że przy okazji filmiku z pudłami, piszemy że zawodnicy naprawdę się postarali, żeby nie trafić w bramkę. Ale ostatnio niektórzy z Was przeszli w tym temacie samych siebie.

Niektóre „kiksy” spokojnie mogłyby stanowić podstawę, do zrobienia z nich oddzielnego odcinka 😉 Ale nie za bardzo mamy już na to czas, dlatego niektórym z Was się upiecze. Jesteśmy zresztą ciekawi, które pudło z tych jakie za chwilę zobaczycie, najbardziej przypadnie Wam do gustu. A jak głosować? Tutaj wszystko doskonale wiecie – wystarczy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej zabawnej sytuacji. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosy oddajemy do najbliższej środy, do godziny 20:00. A głosować możecie na:

1. Bartek Woźniak (Bad Boys Ostrówek)

2. Mirek Bryl (OknoTech Radzymin)

3. Dawid Troszczyński (Retro Squad)

4. Bartek Bajkowski (AutoSzyby)

5. Tomek Bylak (OknoTech Radzymin)

Przypomnijmy, że w finale czeka już Oskar Bajkowski. Kto to niego dołączy i powalczy o statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT? Przekonamy się na dniach.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.