Wybierz najładniejszy kiks marca


Czas na nową zabawę w naszych rozgrywkach! Bo chociaż pięknych goli w lidze pada pod dostatkiem, to śmiesznych sytuacji również nie brakuje.

Domyślamy się, że część z Was kojarzy z Nocnej Ligi Halowej głosowanie na najładniejsze pudło miesiąca i sezonu. Tutaj nazwa jest inna, albowiem film który obejrzycie za chwilę nie będzie się składał wyłącznie z nietrafionych setek, ale też z innych sytuacji, które wzbudziły śmiech na naszych twarzach. Dodajmy, że dotyczy on kolejek 1-2. A zasady? Tutaj nic się nie zmienia – wystarczy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej zabawnej sytuacji. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższego czwartku, do godziny 20:00. A głosować możecie na:

1. Michał Krajewski (Magnatt)

2. Mateusz Muszyński (Al-Mar Wołomin)

3. Paweł Szczapa (Bad Boys Ostrówek)

4. Bartek Woźniak (Bad Boys Ostrówek)

Do finału awansuje trzech zawodników. A dla zwycięzcy całej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.