Wybierz najładniejszy kiks maja


Rozpoczynamy serię głosowań, które mają na celu wyłonić ostatnich finalistów na bramkę, interwencję oraz kiks sezonu. Liczymy na Waszą aktywność!

Od dziś do soboty wspólnie wybierzemy trzeciego zawodnika, który uzupełni stawkę zabawy na kiks sezonu. A kandydatów za kolejki od 4 do 7 jest aż dziewięciu, co stanowi absolutny rekord. I naprawdę jest w czym wybierać, bo nasi uczestnicy prześcigiwali się w tym, żeby nie trafić w bramkę nawet z najprostszej sytuacji. A jak zagłosować na swojego faworyta? Tak jak zwykle – wchodzicie TUTAJ a następnie musicie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej zabawnej sytuacji. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej soboty, do godziny 20:00. A głosować możecie na:

1. Adrian Bielecki (Show Team)

2. Bartek Bryk (Wola Rasztowska)

3. Konrad Bulik (Wola Rasztowska)

4. Łukasz Godlewski (Al-Mar Wołomin)

5. Janek Malinowski (Show Team)

6. Maciej Markwart (Black Dragons Team)

7. Mieczysław Obrębowski (Old Stars Team)

8. Kuba Ratajczak (Black Dragons Team)

9. Bartek Woźniak (Bad Boys Ostrówek)

W wielkim finale czekają już Mateusz Muszyński z Al-Maru Wołomin oraz Emil Wiatrak z Magnatta. Dodajmy, że dla zwycięzcy całej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.