Wybierz najładniejszy kiks kwietnia


Najwyższy czas wybrać drugiego finalistę w zabawie na KIKS SEZONU! Zagranie którego zawodnika spowodowało na Waszej twarzy największy (u)śmiech?

Potrafić śmiać się z samego siebie to duża wartość i mamy nadzieję, że właśnie w ten sposób podejdziecie do naszego głosowania. Że ci, którzy znaleźli się w materiale, nie będą chować głowy w piasek, tylko dumnie stwierdzą, że nie tacy jak oni popełniali podobne gafy. Dodajmy, że sytuacje które znaleźliśmy dotyczą kolejek 3-4. A jak głosować? Tak jak ostatnio – czyli wchodzicie na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie TUTAJ a następnie musicie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej zabawnej sytuacji. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 20:00. A głosować możecie na:

1. Łukasz Godlewski (Al-Mar Wołomin)

2. Emil Wiatrak (Magnatt)

3. Albert Woźniak (Bad Boys Ostrówek)

4. Marcin Żywiec (Old Stars Team)

W wielkim finale czeka już Mateusz Muszyński z Al-Maru Wołomin. Dodajmy, że dla zwycięzcy całej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.