Wybieramy najładniejszą bramkę trzeciego sezonu!


Tak jak obiecywaliśmy, ze wszystkich spotkań które nagraliśmy w tej edycji, wyselekcjonowaliśmy dla Was kilka bardzo ładnych bramek. Waszym zadaniem będzie teraz wskazać tę jedną-jedyną.

Coraz więcej niewiadomych w tym sezonie przestało być zagadką. Ale wciąż nie wiemy, do kogo trafią nagrody związane z wyborem najpiękniejszego gola. Oby rywalizacja była tak samo zacięta jak w poprzedniej edycji – a przypomnijmy, że wygrał ją Wiktor Wiśniewski, który teraz również zakwalifikował się do wielkiego finału! Przejdźmy więc do zasad, które są banalnie proste. Wystarczy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie (TUTAJ), a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownej bramki. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 20:00. A w wielkim finale znaleźli się:

1. Krzysztof Zych (AutoSzyby.com)

2. Wiktor Wiśniewski (PrefBud Tulewo)

3. Łukasz Więch (AKS Elektro)

4. Arkadiusz Major (Black Dragons)

5. Sebastian Płócienniczak (Beer Team)

6. Damian Nowaczuk (Beer Team)

7. Tomasz Sieczkowski (Joga Bonito)

8. Mateusz Marcinkiewicz (Copa FC)

Dla zwycięzcy naszej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z bramkami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.