Wybieramy najładniejszą bramkę drugiej edycji!


Przez sito eliminacyjne przeszły trzy gole, które wybraliście we wrześniu, październiku i listopadzie. Teraz przyszła pora, byście zdecydowali, która z nich była best of the best!

Znamy najlepszą drużynę rozgrywek, a za kilka dni dowiemy się, który z zawodników będzie się mógł pochwalić najładniejszym trafieniem w sezonie. Domyślamy się, że rywalizacja będzie bardzo zacięta, bo każdy z niżej wymienionej trójki ma swoje grono fanów. I fajnie! Dlatego czym prędzej startujemy, a zaczniemy od przypomnienia zasad. Wystarczy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie (TUTAJ), a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownej bramki. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższej niedzieli, do godziny 20:00. A w wielkim finale znaleźli się:

1. Piotr Burza (Show Team)

2. Wiktor Wiśniewski (PrefBud Tulewo)

3. Michał Maciejczuk (Orlik Zabrodzie)

Dla zwycięzcy naszej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z bramkami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.