Wybieramy najładniejszą bramkę czwartego sezonu!


W tej edycji padło naprawdę mnóstwo pięknych goli! Dlatego jak co sezon zachęcamy Was, byście wybrali tego absolutnie NAJ.

Tak jak przy wielu kategoriach indywidualnych zdajecie się na naszą decyzję, tak tutaj wszystko zależy od Was i od Waszych kibiców. Wiadomo że sam fakt znalezienia się w TOP 8 jest już dużym wyróżnieniem, ale zwycięzca może być tylko jeden! Przejdźmy więc do zasad, chociaż te są banalnie proste. Wystarczy wejść na naszego facebooka, a konkretnie w artykuł traktujący o zabawie (TUTAJ), a następnie polubić w komentarzu autora – Waszym zdaniem – najbardziej efektownej bramki. Dopuszcza się również możliwość zostawienia ikony emocji (serduszka, heheszki, etc). Głosujemy do najbliższego poniedziałku, do godziny 20:00. A w wielkim finale znaleźli się:

1. Adrian Bielecki (Show Team)

2. Andgej Tityk (FC Spectare)

3. Arkadiusz Major (Black Dragons Team)

4. Damian Kossakowski (Lema Logistic)

5. Dmytro Shuliak (Lambada)

6. Mateusz Kowalczk (Copa FC)

7. Mateusz Woźniak (Bad Boys Ostrówek)

8. Rafał Kowalczyk (PrefBud Tulewo)

Dla zwycięzcy naszej zabawy mamy przygotowaną statuetkę oraz nagrodę od naszego sponsora – AMH 365 SPORT.

Bardzo bylibyśmy zobowiązani, gdybyście wchodząc w artykuł na FB od razu go polubili. Dzięki temu trafi on do większego grona osób. A kto chciałby zobaczyć video z bramkami, to znajduje się ono poniżej. Pamiętajcie też o możliwości subskrypcji naszego kanału. Z góry dziękujemy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.