Wraca Liga Typerów na Facebooku!


Ponieważ w drugim sezonie Strefy Szóstek jest wiele nowych ekip, a zatem i nowych zawodników, postanowiliśmy przypomnieć, że w każdy piątek na naszym profilu społecznościowym można obstawiać wyniki trzech wybranych przez nas spotkań.

Domyślamy się, że przy okazji Typera nie za wiele trzeba tłumaczyć, ale na wszelki wypadek przypominamy zasady. A zatem – zacznijmy od tego, iż konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczestników i kibiców rozgrywek. Co należy zrobić? Na wstępie musicie wejść w nasz facebookowy artykuł, który znajduje się TUTAJ i polubić go. Potem Waszym zadaniem będzie wytypowanie w komentarzu (na zasadzie 1 X 2, gdzie 1 to zwycięstwo gospodarzy, X – remis, 2 – zwycięstwo gości) wyników trzech przedstawionych na grafice spotkań. Kto jako pierwszy wytypuje ten trójmecz prawidłowo, otrzyma bonus do forBET w wysokości 30 zł! Druga w kolejności osoba dostanie bonus 20 zł, a WSZYSTKIE pozostałe, którym również uda się poprawnie wskazać późniejszych triumfatorów otrzymają po 10 zł. Tym samym nie jest najbardziej istotne w którym momencie przystąpicie do zabawy, bo i tak macie szansę zgarnąć nagrodę.

Oczywiście zachęcamy do udostępniania konkursu na swoich tablicach facebookowych, a zwłaszcza na grupach drużynowych. Im więcej chętnych, tym lepsza zabawa. Wszystkim życzymy powodzenia a w niedzielę wieczorem damy znać, komu udało się zgarnąć bonus. Mamy nadzieję, że trochę tych osób będzie 😉

Dodaj komentarz