Wraca Liga Typerów! Bonusy do BETFAN czekają!


Wraz ze startem rozgrywek powraca możliwość typowania wyników spotkań na Facebooku. Do zgarnięcia są atrakcyjne doładowania w postaci bonusów do naszego ligowego bukmachera.

Wiemy, że znakomita część z Was wie o co chodzi w Lidze Typerów. Ale do kolejnej edycji zmagań przystąpi sporo nowych osób, którym chcielibyśmy wytłumaczyć reguły, by i one mogły partycypować w zabawie. Mecze do wytypowania wrzucamy zwykle w piątek – czasami rano, czasami wieczorem. Gdy już pojawi się post, wystarczy w komentarzu na zasadzie 1, X, 2 wytypować potencjalnych zwycięzców (lub remis) w trzech spotkaniach. Typowanie kończy się wraz ze startem pierwszej z zaproponowanych potyczek. To co ważne – wygrać możecie bez względu na to kiedy przystąpicie do rywalizacji. KAŻDA osoba która trafi poprawną kombinację i tak otrzyma bonus. Ale czas też się liczy, bo ten uczestnik który zrobi to pierwszy otrzyma doładowanie w postaci 30 PLN, drugi 20 PLN, a pozostali po 10 PLN.

Oczywiście żeby odebrać bonus trzeba mieć konto w BETFAN. I już teraz serdecznie Was zachęcamy, by jak najszybciej dokonać rejestracji, tym bardziej że od 2.kolejki mecze Waszych drużyn pojawią się w ofercie naszego partnera i będzie można obstawiać je za realne środki! Zakładając konto należy pamiętać o dwóch warunkach – pierwszy to wejście przez link TUTAJ (gdzie klikacie OTWÓRZ KONTO), a drugi to wpisanie w polu „kod promocyjny” hasła STREFA6. Dzięki temu wspieracie funkcjonowanie naszych zmagań.

A jakie mecze wybraliśmy do obstawienia w 1.kolejce? Oto i one:

12:00 Magnatt 🆚 Retro Squad

13:15 Al-Mar Wołomin 🆚 OknoTech Radzymin

14:15 Wola Rasztowska 🆚 Drink Team

Typowanie już się rozpoczęło, a znajdziecie je TUTAJ. Zabawę kończymy w niedzielę, równo w samo południe. Zachęcamy do licznego udziału!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.