Wieści Podwarszawskie i WWL 24 o 4.kolejce


Życzyliśmy sobie, by kolejne materiały prasowe dotyczące rozgrywek, traktowały o dużo ciekawszych meczach niż te, które odbyły się pod koniec kwietnia. Nasze prośby zostały wysłuchane.

Niedzielna seria gier praktycznie pod każdym względem stała na dużo wyższym poziomie aniżeli ta poprzednia. Dzięki temu w zupełnie innym tonie został napisany artykuł dla Wieści Podwarszawskich, tygodnika który co środę pojawia się w kioskach, sklepikach prasowych, ale też w wersji on-line. A artykuł reklamuje fotka ze spotkania Tygłysy – Show Team, który był jednym z najciekawszych w czwartej kolejce Całość zobaczycie i przeczytacie poniżej (jeśli chcecie sobie powiększyć treść, to należy najechać na obrazek, kliknąć prawy klawisz myszki i otworzyć grafikę w nowej karcie).

Relacja z 4.kolejki pojawiła się też na współpracującym z nami portalu WWL 24. Była treść, fotki i jak zwykle link do naszej transmisji na żywo – wszystko znajdziecie TUTAJ. Przy okazji chcielibyśmy Was zachęcić, by polubić profil facebookowy WWL24 – można to zrobić TUTAJ. To pozwoli Wam być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w naszym powiecie.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.