Wieści Podwarszawskie i WWL 24 o 3.kolejce


Mimo, że zależałoby nam, aby nasi partnerzy medialni pisali o nas w samych superlatywach, to czasami jakość rozgrywanych spotkań po prostu na to nie pozwala.

A nie ma się co czarować – starcia które odbyły się kilka dni temu swoim poziomem nie zachwyciły. Nie uszło to uwadze Wieściom Podwarszawskim, których tytuł artykułu dotyczący Strefy 6 mówi wszystko. Ale takie kolejki też się zdarzają i jesteśmy przekonani, że ta następna będzie dużo ciekawsza i żaden mecz nie rozstrzygnie się wcześniej, niż w drugiej połowie. A cały artykuł z Wieści przeczytacie poniżej (jeśli chcecie go sobie powiększyć, to należy najechać na obrazek, kliknąć prawy klawisz myszki i otworzyć grafikę w nowej karcie).

Relacja z 3.kolejki pojawiła się też na współpracującym z nami portalu WWL 24. Tradycyjnie nie zabrakło retrospekcji z minionej niedzieli, zdjęć oraz linku do naszej transmisji – wszystko znajdziecie TUTAJ. Przy okazji chcielibyśmy Was zachęcić, by polubić profil facebookowy WWL24 – można to zrobić TUTAJ. Dzięki temu nie ominie Was nic ciekawego, co dzieje się w naszej okolicy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.