Transmisje LIVE w nowym wydaniu!


Wakacje wakacjami, ale za dużo wolnego czasu to też niedobrze. Dlatego postanowiliśmy już teraz wziąć się do pracy i mamy dla Was dobre informacje!

Nasze relacje na żywo to coś, co chyba wszyscy lubicie najbardziej. Ale my nie ukrywamy, że również świetnie się przy nich bawimy i w najbliższym sezonie zamierzamy transmitować tak dużo, jak tylko się da. Ale to nie wszystko. Za cel postawiliśmy sobie, by dać Wam jeszcze więcej fanu oglądając niedzielnego streama. I przede wszystkim popracowaliśmy nad jakością. Zaopatrzyliśmy się w zakup nowoczesnego urządzenia, które pozwoli na transmisję w 60 klatkach na sekundę. Do tej pory transmitowaliśmy w 30 klatkach na sekundę, co oznacza że teraz obraz będzie jeszcze wyraźniejszy, płynniejszy i jego odbiór zwłaszcza na telewizorach czy monitorach będzie jak brzytwa. To pierwsza z nowości.

Druga to system powtórkowy. Trochę tutoriali na YouTube trzeba było obejrzeć, ale opłacało się. Możemy zakomunikować, że w nadchodzącej edycji w przerwach między spotkaniami zobaczycie wszystkie najlepsze akcje z poprzedniego meczu. Być może nawet z podkładem muzycznym. To wypełni czas antenowy i mamy nadzieję, że nie powoli na to, by widzowie uciekali z naszej relacji.

A ostatnia kwestia to nagrody. Chcemy doceniać najwytrwalszych i najbardziej aktywnych widzów. A jest program, który dzięki swoim możliwościom będzie w stanie wyliczać Wasz czas spędzony przed komórką czy TV. Do tego będziemy robili konkursy, gdzie do wygrania będą gadżety związane ze Strefą 6, ale nie tylko. Udział będzie oczywiście bezpłatny, a żeby liczyć się w losowaniu wystarczy jedna prosta komenda. Szczegóły poznacie w odpowiednim czasie.

Jak widzicie – nie próżnujemy. Cały czas zastanawiamy się co zrobić, by dać Wam jeszcze więcej. I jeśli np macie jakiś pomysł związany z transmisjami LIVE, który gdzieś podpatrzyliście i wydaje Wam się, że to mogłoby się u nas sprawdzić – dawajcie znać. Czekamy na Wasze podpowiedzi, a w tzw. międzyczasie działamy dalej!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.