Transmisja na żywo z 7.kolejki


Nie chcemy zapeszać, ale wydaje się, że udało się rozwiązać problem techniczny, który strawił naszą transmisję przed dwoma tygodniami. Teraz wszystko powinno pójść gładko.

Dosłownie przed chwilą zakończyliśmy testy w naszym wozie transmisyjnym i nie było żadnych problemów. Oczywiście nie dajemy sobie ręki uciąć, że jutro też tak będzie, ale w tym momencie nie ma sensu o tym myśleć – trzeba wierzyć, że wszystko pójdzie tak, jak to sobie zaplanowaliśmy. A w planach mamy pokazać WSZYSTKIE mecze ostatniej kolejki. Harmonogram przedstawia się następująco:

8:30 Al-Maj Car Marki 🆚 RDK Szewnica

9:30 Bad Boys Ostrówek 🆚 OknoTech Radzymin

10:30 Al-Mar Wołomin 🆚 PrefBud Tulewo

11:30 Black Dragons Team 🆚 Magnatt

12:45 Tygłysy 🆚 Retro Squad

13:45 Joga Bonito 🆚 Old Stars Team

14:45 Show Team 🆚 Wola Rasztowska

15:45 AutoSzyby.com 🆚 Lema Logistic

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.