Transmisja na żywo z 7.kolejki


To będzie ostatnia relacja na żywo w tym sezonie. I bardzo byśmy sobie życzyli, by stanowiła wisienkę na torcie wszystkich transmisji, jakie do tej pory zrealizowaliśmy.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to tradycyjnie będziemy z Wami od 9:00 do 17:15. Co więcej – w trakcie lajfa będą losowane nagrody dla widzów, ale żeby wziąć w nich udział, to trzeba być naszym subskrybentem, bo w tylko w ten sposób będziecie mogli napisać na czacie specjalną komendę. Liczymy na Wasz liczny udział, jak również na to że wspólnymi siłami pobijemy wszystkie rekordy dotyczące polubień, wyświetleń oraz subskrypcji. A pełna rozpiska na jutro wygląda tak:

9:00 Bad Boys Ostrówek 🆚 Drink Team

10:00 PrefBud Tulewo 🆚 Al-Mar Wołomin

11:00 AutoSzyby.com 🆚 OknoTech Radzymin

12:00 Old Stars Team 🆚 Kustosze

13:15 Wola Rasztowska 🆚 Magnatt

14:15 Retro Squad 🆚 FC Radzymin

15:15 Al-Maj Car Marki 🆚 Black Dragons Team

16:15 Show Team 🆚 RDK Szewnica

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.