Transmisja na żywo z 6.kolejki


Możemy jedynie żałować, że ilekroć piszemy o transmisji, to jesteśmy w jej kwestii uzależnieni od pogody. No ale nic na to nie poradzimy.

Dzisiaj już kilkukrotnie sprawdzaliśmy prognozę i za każdym razem była inna. W tym momencie (stan na 17:30) jakiś deszcz jest zapowiadany, co nie jest dobrą informacją. Ale my robimy swoje, przygotowujemy wszystko tak jak zwykle a jutro rano się okaże, czy zdołamy rozstawić sprzęt. Jeśli tak, to postaramy się pokazać wszystkie mecze, ale też nie wykluczamy, że transmisję rozpoczniemy później, by pokazać Wam cokolwiek. Dlatego bądźcie czujni. A tak prezentuje się wstępne menu:

9:00 Magnatt 🆚 Drink Team

10:00 PrefBud Tulewo 🆚 Show Team

11:00 Old Stars Team 🆚 Retro Squad

12:00 Al-Maj Car Marki 🆚 OknoTech Radzymin

13:15 Retro Squad 🆚 Kustosze

14:15 Al-Mar Wołomin 🆚 AutoSzyby

15:15 Wola Rasztowska 🆚 Bad Boys Ostrówek

16:15 Old Stars Team 🆚 FC Radzymin

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.