Transmisja na żywo z 5.kolejki


Chyba każdy z Was ma tak, że po przebudzeniu sięga za telefon. A skoro tak, to fajnie by było, gdybyście od razu zagościli na naszej transmisji.

Relację rozpoczniemy już o godzinie 8:45. Po czterech spotkaniach będzie tradycyjnie 15-minutowa przerwa i potem pokażemy Wam kolejne cztery potyczki. Oczywiście pod warunkiem dobrych warunków atmosferycznych oraz tego, że starczy nam kabli 🙂 A tak prezentuje się menu:

8:45 Lema Logistic 🆚 Black Dragons Team

9:45 RDK Szewnica 🆚 Magnatt

10:45 Al-Mar Wołomin 🆚 Al-Maj Car Marki

11:45 Tygłysy 🆚 Old Stars Team

13:00 PrefBud Tulewo 🆚 AutoSzyby

14:00 Wola Rasztowska 🆚 Retro Squad

15:00 Bad Boys Ostrówek 🆚 Show Team

16:00 OknoTech Radzymin 🆚 Joga Bonito

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.