Transmisja na żywo z 5.kolejki


Po przerwie spowodowanej Pucharem Ligi, wracamy do relacji LIVE! W niedzielę zamierzamy pokazać Wam wszystkie mecze, a więc zaczniemy o 9:00, a skończymy chwilę po 17:00.

Tym razem jesteśmy o tyle spokojniejsi, że nie musimy co chwila sprawdzać prognozy pogody. Będzie dość ciepło jak na październik i chociaż może trochę brakować słońca, to najważniejsze, że obejdzie się bez deszczu. A skoro tak, to tylko jakaś awaria (odpukać!), mogłaby spowodować, że nie zobaczycie na swoich ekranach zaplanowanych potyczek. Ale to czarny scenariusz, nad którym nie ma sensu dywagować. A tak przedstawia się rozpiska:

9:00 Al-Mar Wołomin 🆚 Black Dragons

10:00 AutoSzyby 🆚 Show Team

11:00 Old Stars Team 🆚 Retro Squad

12:00 Wola Rasztowska 🆚 FC Radzymin

13:00 Kustosze 🆚 Drink Team

14:00 OknoTech Radzymin 🆚 RDK Szewnica

15:00 Magnatt 🆚 Bad Boys Ostrówek

16:00 PrefBud Tulewo 🆚 Al-Maj Car Marki

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.