Transmisja na żywo z 4.kolejki


Jeszcze wczoraj prognozy zapowiadały deszcz. I chociaż ryzyko wciąż jest, to mamy nadzieję, że nie storpeduje on planu pokazania Wam wszystkich meczów LIVE.

Zacznijmy od tego, że jutro transmisja ruszy wcześniej niż zwykle, czyli już o 8:45. A o której się zakończy? Chcielibyśmy, żeby o 17:00, co oznaczałoby komplet pokazanych potyczek. Taki jest plan, a jak wyjdzie – okaże się w praniu. Harmonogram przedstawia się następująco:

8:45 Wola Rasztowska 🆚 Oknotech Radzymin

9:45 Retro Squad 🆚 Joga Bonito

10:45 Tygłysy 🆚 Show Team

11:45 PrefBud Tulewo 🆚 Black Dragons Team

13:00 Al-Mar Wołomin 🆚 AutoSzyby

14:00 Old Stars Team 🆚 Bad Boys Ostrówek

15:00 Magnatt 🆚 Al-Maj Car Marki

16:00 RDK Szewnica 🆚 Lema Logistic

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.