Transmisja na żywo z 4.kolejki


Sprzęt gotowy, grafiki przygotowane, operator zarezerwowany – można powiedzieć, że jesteśmy gotowi na jutro pod kątem transmisji. Ale czy ją zrealizujemy?

Prognozę pogody sprawdzamy co chwilę. Na ten moment więcej szans dajemy scenariuszowi, że jednak uda nam się zrobić relację na żywo. Ale wszystko zweryfikuje niedzielny poranek. W każdym razem jeżeli temperatura dopisze, nie będzie deszczu, to będziecie mogli w swoim domowym zaciszu obejrzeć wszystkie zaplanowane mecze. A będzie ich jak zwykle osiem:

9:00 Wola Rasztowska 🆚 Old Stars Team

10:00 RDK Szewnica 🆚 Al-Mar Wołomin

11:00 PrefBud Tulewo 🆚 AutoSzyby

12:00 Drink Team 🆚 Retro Squad

13:15 Black Dragons 🆚 OknoTech Radzymin

14:15 Kustosze 🆚 Magnatt

15:15 Show Team 🆚 Al-Maj Car Marki

16:15 FC Radzymin 🆚 Bad Boys Ostrówek

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.