Transmisja na żywo z 3.kolejki


Gdy poprzednimi razy informowaliśmy o relacji na żywo, zakładaliśmy że pokażemy 4 spotkania. Teraz możecie się nastawić, że jeśli wszystko dobrze pójdzie, to obejrzycie LIVE komplet meczów.

Od czego zależy liczba pokazanych spotkań? Jak zwykle od tego samego – pogody oraz od tego czy starczy nam kabli 😉 Tutaj też drobna uwaga do Was, by w bliskiej odległości od kamery starać się być ostrożnym. Pamiętajcie także, że mecze najlepiej jest oglądać bezpośrednio na YouTube, bo możecie tam wziąć udział w czacie, regulować jakość, jak również zobaczyć pełny opis transmisji. A tak prezentuje się harmonogram:

9:00 Tygłysy 🆚 Oknotech Radzymin

10:00 Joga Bonito 🆚 Bad Boys Ostrówek

11:00 PrefBud Tulewo 🆚 Magnatt

12:00 Show Team 🆚 Retro Squad

13:15 Al-Mar Wołomin 🆚 RDK Szewnica

14:15 Lema Logistic 🆚 Al-Maj Car Marki

15:15 Wola Rasztowska 🆚 Old Stars Team

16:15 Black Dragons Team 🆚 AutoSzyby

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.