Transmisja na żywo z 3.kolejki


Tydzień temu do ostatnich chwil walczyliśmy ze sobą, czy zabierać sprzęt do transmisji. Teraz decyzja jest dużo prostsza, bo i prognoza pogody znacznie łaskawsza.

Jeśli nie nastąpi gwałtowane załamanie warunków atmosferycznych, to w niedzielę powinniśmy bez przeszkód zafundować Wam relację LIVE ze wszystkich zaplanowanych meczów. To oznacza, że będziemy z Wami od 9:00 do około 17:15. Oczywiście liczymy na Waszą aktywność, żeby ten dzień szybciej nam zleciał. A tak prezentuje się menu:

9:00 OknoTech Radzymin 🆚 PrefBud Tulewo

10:00 Magnatt 🆚 FC Radzymin

11:00 Retro Squad 🆚 Bad Boys Ostrówek

12:15 AutoSzyby 🆚 Black Dragons Team

13:15 Wola Rasztowska 🆚 Kustosze

14:15 Al-Maj Car Marki 🆚 RDK Szewnica

15:15 Old Stars Team 🆚 Drink Team

16:15 Show Team 🆚 Al-Mar Wołomin

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.