Transmisja na żywo z 2.kolejki


Podczas pierwszej serii gier udało nam się pokazać wszystkie mecze na żywo. Teraz będzie o to ciężko, ale spróbujemy Wam zaserwować najwięcej jak się da.

Relacja powinna wystartować o godzinie 9:00. Wiemy, że ten tryb przypuszczający może Was trochę dziwić, ale zawsze się asekurujemy, bo nigdy nie wiadomo do końca, czyli elektronika nie spłata nam figla. Trzymamy jednak kciuki za pozytywny finał. A ile spotkań pokażemy? Chcemy przynajmniej cztery (te wymienione niżej), ale kto wie na czym stanie, dlatego warto nas śledzić.

9:00 Bad Boys Ostrówek 🆚 Wola Rasztowska

10:00 Al-Mar Wołomin 🆚 Black Dragons Team

11:00 OknoTech Radzymin 🆚 Show Team

12:00 Lema Logistic 🆚 Magnatt

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.