Transmisja na żywo z 2.kolejki


Mieliśmy już nie próbować, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaryzykowali. Mimo że prognoza pogody jest kiepska, będziemy gotowi, by puścić Wam relację LIVE.

Nikt nie lubi robić czegoś na marne. Przygotowanie streamu to niestety żmudne zajęcie, bo samo przygotowanie grafik i organizacja sprzętu jest męcząca. Zwłaszcza gdy nie masz pewności, czy Twoja praca nie pójdzie na marne. Tak było tydzień temu, tak może być teraz, ale zaryzykujemy i jeśli będzie jedynie kropiło, to postaramy się dać Wam możliwość obejrzenia na żywo wszystkich niedzielnych spotkań. A będą to takie oto potyczki:

9:00 OknoTech Radzymin 🆚 Show Team

10:00 Al-Mar Wołomin 🆚 Al-Maj Car Marki

11:00 Drink Team 🆚 FC Radzymin

12:00 Magnatt 🆚 Old Stars Team

13:15 Wola Rasztowska 🆚 Retro Squad

14:15 Kustosze 🆚 Bad Boys Ostrówek

15:15 RDK Szewnica 🆚 AutoSzyby.com

16:15 PrefBud Tulewo 🆚 Black Dragons

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo, a konkretnie na nowe kable, bo niestety zdarza się, że czasami jakiś ucierpi podczas meczu. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.