Transmisja na żywo z 1.kolejki. WAŻNE INFO!


Jutro start V edycji! A to powoduje, że na Warszawską 41 zawita również nasz wóz transmisyjny. I niewykluczone, że zostanie dłużej niż wstępnie planowaliśmy.

Pierwotnie zakładaliśmy, że relacja na żywo potrwa od 9:00 do 13:00. Ale gdyby się okazało, że nie będzie doskwierało słońce, to jest duża szansa, że pokażemy więcej meczów. Może jeden więcej, może dwa – a może wszystkie? (tak też ostatecznie się stało). Wyjdzie to w praniu, dlatego bądźcie z nami od samego początku. Gdyby się jednak okazało, że słońce będzie „oślepiało” kamerę, wówczas skończy się na transmisji z czterech poniższych meczów:

9:00 PrefBud Tulewo 🆚 RDK Szewnica

10:00 AutoSzyby 🆚 Magnatt

11:00 Wola Rasztowska 🆚 Joga Bonito

12:00 Bad Boys Ostrówek 🆚 Tygłysy

13:15 Retro Squad 🆚 Oknotech Radzymin

14:15 Old Stars Team 🆚 Show Team

15:15 Al-Mar Wołomin 🆚 Lema Logistic

16:15 Al-Maj Car Marki 🆚 Black Dragons Team

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.