TESTY SPRAWNOŚCIOWE! Daj nam ocenić swoje możliwości.


W Strefie 6 będziemy przeprowadzali testy zawodnikom – jak szybko biegają, ile potrafią przebiec, czy też ile sprintów wykonują w trakcie spotkań.

Czujnik StatSports to urządzenie, które sprawi, że podczas spotkania dacie z siebie jeszcze więcej niż zwykle. Ten innowacyjny zestaw składa się z systemu monitorującego, kamizelki i aplikacji, które mierzą najważniejsze parametry gry w piłkę. Warto dodać, iż z tego urządzenia od wielu lat korzysta chociażby ostatni zwycięzca Ligi Mistrzów – Liverpool!

Na dzień dzisiejszy sensor StatSports jest w stanie zmierzyć:

– przebiegnięty dystans
– liczbę sprintów i ich maksymalną prędkość
– spalone kalorie
– wiele, wiele innych

Ponadto system jest wyposażony w platformę społecznościową, która umożliwia tworzenie rankingów i porównanie wyników z innymi użytkownikami sensorów!

O tym, jak działają czujniki StatSports przekonacie się już wkrótce, bo w każdej kolejce z sensorów będą mogli skorzystać dwaj wybrani przez nas zawodnicy. Za pomocą systemu dokonamy bezpośredniego porównania uzyskanych przez nich wyników. Liczymy, że dzięki temu rozwiązaniu damy motywacyjnego kopa testowanym, chcącym nawzajem sobie udowodnić, który z nich jest szybszy lub który potrafi przebiec więcej w trakcie 50 minut gry. Nie wykluczamy, że pod koniec sezonu stworzymy klasyfikację, która uwzględni wszystkich testujących naszą technologiczną nowinkę.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta https://statsports.com lub na jego profil facebookowy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.