Terminarz na 1.kolejkę + kalendarz na cały sezon


Ustaliliśmy już pary oraz godziny premierowych spotkań w szóstej edycji. Jednocześnie chcielibyśmy przedstawić Wam plan na wszystkie ligowe niedziele.

Odnośnie meczów, które zagramy już w najbliższy weekend (a konkretnie 11 września), to wszystko zostało rozpisane. By zweryfikować swojego rywala wystarczy wejść w terminarz własnej ligi. Na ten moment godziny są sztywne, jakkolwiek wciąż szukamy zespołu, który mógłby wskoczyć za Lambadę – gdyby to się udało i nowej ekipie pasowałaby inna godzina niż 16:15, to być może dokonamy tutaj małej korekty. Ale oczywiście po wcześniejszym kontakcie z zainteresowanymi zespołami.

Co do rozpiski na cały sezon, to wyobrażamy to sobie w ten sposób:

1. kolejka – 11 września

2. kolejka – 18 września

3. kolejka – 25 września

4. kolejka – 2 października

Puchar Ligi – 9 października

5. kolejka – 16 października

6. kolejka – 23 października

30 października – wolne

7. kolejka – 6 listopada

Powyższe stanowi jedynie propozycję zagospodarowania weekendów. Nie upieramy się np, że Puchar Ligi musi nastąpić 9 października, zwłaszcza że wiele w temacie Pucharu zależy od pogody (nikt nie chce oczekiwać na swoje mecze w deszczu czy mrozie). Podobnie ma się rzecz z perspektywą wolnej niedzieli 30 października – jeśli wspólnie uznamy, że lepiej już wtedy zakończyć zmagania – nie ma takiego problemu. Aczkolwiek istnieje tam perspektywa długiego weekendu, bo 30 października to niedziela, można sobie wziąć wolne 31 października, a wiadomo że 1 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy. To jednak melodia przyszłości i tym będziemy martwić się później.

Przypominamy, że w tym momencie najbardziej zależy nam na Waszych składach na nowy sezon. Żeby zrobić to najszybciej, można wejść w tabelę, wybrać swój zespół i na bazie zawodników którzy już figurują w Waszej kadrze, po prostu wypisać nam kogo dopisujecie, a z kogo rezygnujecie. Prosimy by sprawę załatwić jak najszybciej.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.